Grēcinieku iela 28
Rīga, Latvija
(+371) 29122331
info@hotelgardenpalace.lv

KARTE

slideshow


Izsmalcinātā un mājīgā Vecrīgas četrzvaigžņu viesnīca „Garden Palace” atvērta 2007. gadā restaurētā vēsturiskā ēkā, kas celta 1780. gadā. Smalko atmosfēru un senatnīgo auru viesnīcas viesi aicināti izbaudīt 50 komfortablos, klasiskā stilā iekārtotos viesu numuros, kas piemēroti dažādām vēlmēm un vajadzībām: sākot ar eleganti atturīgu standarta vienvietīgu numuru līdz pat karaliskajam divstāvu Royal Luksa numuram.

Viesnīcas bruģētajā iekšpagalmā izvietots viesu iecienītais restorāns „Gardenia” ar jauku vasaras terasi, kurā mierīgā gaisotnē varēsiet izgaršot gan labākos Eiropas un Vidusjūras, gan arī latviešu tradicionālos ēdienus, bet mūsdienīgajā bārā varēsiet izbaudīt labāko kafiju Rīgā vai kādu no viesnīcas bārmeņu meistarīgi pagatavotiem atspirdzinošajiem kokteiļiem.

Viesnīcas priekšrocības ir ne tikai pārdomātais un ieturētais interjers, viesmīlība un kvalitatīvais serviss, bet arī ērtā atrašanās vieta Rīgas sirdī - Vecrīgā: dažu soļu attālumā atrodas Melngalvju nams, Latvijas Okupācijas muzejs, Rīgas Sv. Pētera baznīca, Rīgas Doma baznīca un Latvijas Nacionālā opera.

Viesnīca apvieno augstu komfortu un izsmalcinātību ar mājīgumu un elegantu vienkāršību, kas sniedz tās viesiem augstvērtīgu atpūtu, mieru un harmoniju gan ceļojot vienatnē, gan kopā ar visu ģimeni.

Mīļi gaidām Jūs Rīgā, viesnīcā „Hotel Garden Palace”!