Grēcinieku iela 28
Rīga, Latvija
(+371) 29122331
info@hotelgardenpalace.lv

KARTE

Gardenia2009. gada vasarā atvērtais viesnīcas restorāns „Gardenia” izvietots bruģētā un apzaļumotā Vecrīgas pagalmā. Restorānā vienlaicīgi var uzņemt līdz 50 cilvēkiem. Plašajā un gaišos toņos iekārtotajā viesnīcas restorāna telpā ar elegantu galdu klājumu varēsiet nesteidzīgi baudīt kulinārās mākslas darbus gan vienatnē vai romantiskā divvientulībā, gan kuplā draugu, radu vai kolēģu pulkā.

Restorāns „Gardenia” izceļas ar savu rūpīgi izstrādāto interjeru, profesionālo personālu, romantisko auru un smalkajām maltītēm. Viesnīcas restorāna šefpavārs uzsvaru liek uz ēdiena pagatavošanas mākslu un ēdienkartē apvieno gan labāko Eiropas un Vidusjūras virtuvi, gan arī latviešu tradicionālos ēdienus mūsdienīgā izpildījumā. Savukārt izsmalcinātā vīnu karte piedāvā populārākos pasaules vīnus ikvienai gaumei. 

Vasaras sezonā apmeklētāju rīcībā ir āra terase ar ietilpību līdz 40 personām. Tā izvietota klusā, labiekārtotā Vecrīgas iekšpagalmā. Klausoties putnu treļļus un aplūkojot Rīgas ģerboni uz senās mūra sienas, varēsiet izbaudīt vēlās brokastis, raugoties strūklakas un saules staru spēlēs - pusdienas un izbaudot laika lēno ritumu un Vecrīgas mieru – izsmalcinātas vakariņas.

Restorāns Gardenia ir lieliska vieta svinību rīkošanai. Organizējam gan dzimšanas dienas, gan kāzu banketus līdz 50 personām. Jums atliek tikai ļauties svētku burvībai, jo par pārējo parūpēsies profesionālais restorāna personāls.

Restorāns ir atvērts katru dienu no 12:00 līdz 23:00.

APSKATĪT ĒDIENKARTI

1 1 1 1 1 1

Speciālie piedāvājumi